Spread the love

טל ציקורל בניית אתרים : פיתוח אתרים הוא מיומנות מבוקשת מאוד ופופולרית בימינו. אז אם אתה בצומת דרכים בחייך וחושב להפוך למפתח אינטרנט – או סתם רוצה לשפר עוד יותר את הכישורים שלך – המשך לקרוא.

כדי להיות מפתח אינטרנט גדול, עליך ללמוד מיומנויות וטכניקות רבות ולחדד את יכולות הקידוד שלך. כל עסק מחפש מפתח אתרים אפקטיבי, כך שאם יש לך כמה טריקים בשרוול, רק לעתים רחוקות תהיה בלי עבודה. טל ציקורל בניית אתרים

דרכים-לטוב יותר-למפתח אינטרנט טל ציקורל בניית אתרים
הפוך למפתח אתרים טוב יותר (שהאן)
פיתוח אתרים מחולק לשלוש קטגוריות:

מפתח קצה  —  אתה מקודד את החזית של אתר אינטרנט ויש לו חיבור ישיר למשתמש
מפתח אחורי  — אתה עובד מאחורי הקלעים כדי לוודא שהטכנולוגיה שמניעה את החזית פועלת בצורה חלקה
מפתח Full stack  —  אתה מכיר גם פיתוח חזיתי וגם פיתוח אחורי
🎏 איך להפוך למפתח אינטרנט טוב יותר בשנת 2023
קבע את תחומי העניין שלך
אם אתה רוצה להיות מומחה הן בתכנות חזיתי והן בתכנות אחורי, המטרה שלך יכולה להיות להיות מפתח אתרים מלא. אבל אם אתה יותר בעניין של עיצוב ואסתטיקה, ורוצה לעבוד בצורה ישירה יותר עם לקוחות, הקצה הקדמי עשוי להיות הנישה שלך.

ישנן מספר גישות שונות שתוכל לנקוט כדי לקבוע את תחום העניין שלך בפיתוח אתרים:

חקור טכנולוגיות ומסגרות שונות: דרך אחת לקבל תחושה ממה אתה נהנה היא לנסות כלים וטכנולוגיות שונות. אתה יכול לעשות זאת על ידי עבודה דרך הדרכות או בניית פרויקטים קטנים עם מסגרות, שפות וספריות שונות.
קחו בחשבון את תחומי העניין האישיים שלכם: חשבו מה אתם נהנים לעשות בזמנכם הפנוי. מתעניינים בעיצוב? האם אתה אוהב לעבוד עם נתונים? תחומי העניין האישיים שלך יכולים להוות נקודת התחלה מצוינת למציאת תחום פיתוח אינטרנט שתהנה ממנו.
מצא פרויקט או בעיה שמרגשת אותך: גישה נוספת היא לחפש פרויקט או בעיה שאתה מוצא מעניין ולנסות לפתור אותה באמצעות כלים וטכניקות לפיתוח אתרים. זה יכול לעזור לך לגלות על מה אתה נהנה לעבוד ובמה אתה טוב.
דבר עם מפתחי אינטרנט אחרים: פנה למפתחי אינטרנט אחרים ושאל אותם על החוויות שלהם ומה הם הכי נהנים בעבודתם. זה יכול לתת לך תובנות לגבי התחומים השונים של פיתוח אתרים ולעזור לך לזהות תחומי עניין פוטנציאליים.
קח קורסים מקוונים או זכה בתואר: לבסוף, שקול לקחת קורסים מקוונים (רבים בחינם!) או לקבל תואר במדעי המחשב (אם יש לך זמן ומשאבים). זה יכול לתת לך סקירה רחבה של התחום ולעזור לך לזהות תחומים שאתה מוצא מעניינים או מתגמלים במיוחד.
לטפח סקרנות וראש פתוח
ללא סקרנות או רצון ללמוד, לא תצליחו במפתחי אתרים כפי שהייתם יכולים להיות אחרת.

פיתוח אתרים הוא תחום מאתגר, ולכן חיוני ללמוד כל הזמן. זה לא קל ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת, אבל אם אתה עובד קשה אתה תבנה בהדרגה את הכישורים שלך.

תכונה חיונית לכל מפתח אתרים היא סקרנות, כמו גם ראש פתוח. תמיד היו פתוחים ללמוד דברים חדשים ולנסות אותם. תחום פיתוח אתרים מתפתח כל הזמן, וחשוב להתעדכן בטכנולוגיות ובטכניקות חדשות. טל ציקורל בניית אתרים

בנוסף, תמיד תהיה מוכן לשקול רעיונות וגישות חדשות. יכולות להיות מספר דרכים לפתור בעיה, ופתיחות לפתרונות שונים יכולה להוביל לתוצאות יצירתיות ויעילות יותר. להיות חסר פחד לנסות דברים בעצמך היא אחת הדרכים הטובות ביותר להיות עם ראש פתוח.

אל תכתוב רק קוד – צור ערך עסקי
מתכנת אינטרנט חייב לכתוב שורות קוד פונקציונליות, אבל זה לא הכל. בנוסף, עליהם ללכת מעל ומעבר למשימות שהוטלו עליהם. במקום לעשות רק מה שאומרים לך, התמקד במה שהארגון שלך דורש.

כתיבת קוד היא היבט חשוב בפיתוח אתרים, אבל זה לא ההיבט היחיד. כמפתח אינטרנט, המטרה הסופית שלך צריכה להיות ליצור ערך עסקי באמצעות שימוש בטכנולוגיה. המשמעות היא עיצוב ובניית אתרים ואפליקציות הפותרות בעיות, עונים על צרכי המשתמשים ומספקים ערך לעסק או לארגון.

הנה כמה דרכים שבהן תוכל ליצור ערך עסקי כמפתח אתרים: טל ציקורל בניית אתרים

הבן את הצרכים של העסק או הארגון בו אתה עובד ותכנן פתרונות העונים על צרכים אלה.
שקול את חווית המשתמש וודא שהאתרים והאפליקציות שאתה בונה קלים לשימוש ומספקים ערך למשתמש.
בניית אתרים ויישומים ניתנים להרחבה ויכולים להסתגל לצרכים העסקיים המשתנים.
השתמש בנתונים וניתוחים כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי פיתוח אתרים ואפליקציות.
עבוד עם צוותים חוצי תפקודיים כדי להבטיח שהטכנולוגיה שאתה מפתח תואמת את המטרות והיעדים הכוללים של העסק או הארגון.
על ידי התמקדות ביצירת ערך עסקי, אתה יכול להבטיח שהעבודה שאתה עושה כמפתח אינטרנט תהיה משמעותית ומשמעותית

ברית.

תהיה מוכן להשקיע בעצמך
מפתח אינטרנט טוב צריך לקרוא היטב. האזן לסמינרים ופודקאסטים לפיתוח אתרים, בדוק תוספים ומסגרות חדשות, השתמש במדיה חברתית באחריות, והיה מוכן לתרגל, לתרגל, לתרגל! נדרשות שעות של תרגול חרוץ כדי להפוך למומחה ולשלוט במלאכה.

כדאי גם לקחת קורסים בחינם, לקרוא מדריכים ולבנות פרויקטים כדי ללמוד כל הזמן על טרנדים ורעיונות חדשים. מלבד לקיחת קורסים, אתה יכול להשתתף בכנסים ומפגשים ולקרוא בלוגים ומאמרים בתעשייה.

בניית תיק עבודות חזק חשובה גם לכל מפתח אתרים מתחיל. תיק עבודות חזק חיוני כדי להציג את הכישורים והיכולות שלך בפני מעסיקים פוטנציאליים. הקפד לכלול מגוון פרויקטים המדגימים את היכולות והמומחיות שלך. טל ציקורל בניית אתרים

לבסוף, בניית מערכות יחסים עם אנשי מקצוע אחרים בתעשייה יכולה לעזור לך ללמוד מאחרים, להישאר מעודכן על התפתחויות חדשות, ולפתוח הזדמנויות עבודה חדשות.

פתח משמעת ומסירות לעבודה שלך טל ציקורל בניית אתרים
מפתח אתרים צריך להיות פרודוקטיבי, מה שדורש מסירות ומשמעת. אמצו תרבות עבודה שגורמת לאחרים לרצות לחקות אותה. אבל זכור שלמרות שתצטרך לעבוד קשה, אל תיתן לזה להפריע יותר מדי לחיים האישיים והחברתיים שלך. אתה לא רוצה להישרף.

מצד שני, אתה חייב לארגן את הזמן שלך כך שאתה יכול להיות פרודוקטיבי ככל האפשר תוך כדי הנאה. הבנה ברורה של מה אתה רוצה להשיג וכיצד תמשיך להשיג זאת יכולה לעזור לך להישאר ממוקד ומוטיבציה.

כמו כן, חשוב לקחת הפסקות ולנוח כדי למנוע שחיקה. שקול להשתמש בטכניקת פומודורו, הכוללת עבודה למשך זמן מוגדר, הפסקה ולאחר מכן חזרה על התהליך. קיום לוח זמנים קבוע יכול לעזור לך להישאר על המסלול ולהבטיח שיש לך זמן מוקדש לעבודת פיתוח אתרים.

לבסוף, חפש הזדמנויות ללמוד ולצמוח. מסירות למלאכתך פירושה כל הזמן לחפש הזדמנויות ללמוד ולהשתפר. השתתפו בכנסים, סדנאות ואירועים אחרים, והקפידו להתעדכן בטכנולוגיות וטכניקות חדשות.

עזרה בפרויקטים של קוד פתוח
אם אתה מתכנת אינטרנט טוב, אנשים ישימו לב וירצו שתעבוד על הפרויקטים שלהם. אז עשה כמיטב יכולתך לבנות את האמינות שלך על ידי תרומה לקהילות קוד פתוח כמו טל ציקורל בניית אתרים, Automatic, Angular, Go ו-freeCodeCamp.

לבסוף, שמור על הגוף והנפש שלך פעילים
זה טבעי למתכנת לבלות זמן לא מבוטל מול המחשב. אם אתה רוצה להטעין מצברים ולהיות יעיל יותר בעבודה, כדאי לבלות זמן בחוץ בפעילות הספורטיבית האהובה עליך.

הנה כמה דרכים שבהן תוכל לשמור על הגוף והנפש שלך פעילים כמפתח אינטרנט:

קחו הפסקות וקמו והסתובבו: ישיבה לאורך זמן עלולה להזיק לבריאותכם הפיזית והנפשית כאחד. הקפד לקחת הפסקות כדי למתוח, להסתובב, או לעשות כמה תרגילים קלים.
התעמלות באופן קבוע: לפעילות גופנית יש יתרונות רבים לבריאותך הפיזית והנפשית כאחד. שקול לשלב פעילויות כגון ריצה, יוגה או אימוני כוח בשגרה השבועית שלך.
שינה מספקת: שינה מספקת חיונית לבריאות הפיזית והנפשית כאחד. הקפידו לישון לפחות 7-9 שעות בלילה כדי להבטיח שאתם נחים היטב ומסוגלים להופיע במיטבכם.
אכלו תזונה בריאה: תזונה בריאה יכולה לעזור לשפר את הרווחה הפיזית והנפשית שלכם. הקפד לשלב הרבה פירות, ירקות ומזונות מזינים אחרים בארוחות שלך.
הישארו לחות: התייבשות עלולה להוביל לעייפות פיזית ונפשית. הקפידו לשתות הרבה מים במהלך היום כדי להישאר עם לחות ואנרגיה.
על ידי טיפול בבריאות הפיזית והנפשית שלך, אתה יכול להבטיח שיש לך את האנרגיה והאנרגיה