Spread the love

טל ציקורל מגמות עיצוב : השלב הבא של האינטרנט הגיע במגמות עיצוב אתרים של 2023. כתמיד, הטרנדים הדיגיטליים הללו הם שיקוף של הטכנולוגיה המתהווה והשפעתה על החברה, והשנה האחרונה העניקה למעצבים הרבה חומר לעבוד איתו.

טל ציקורל עיצוב

היו התקדמות גדולה בתחום הבינה המלאכותית – עד כדי כך שהיא יכולה ליצור אומנות משלה – וה-Metaverse דחף את ה-VR הלאה למיינסטרים. בעקבות מגמות עיצוב אתרים המציגות טבילה, סימולציה וטכניקות קולנועיות. במקביל, מיתון עולמי העניק השראה הן לנסיגה מהשפע והן לדחוף לעבר חוויות משמחות ואסקפיסטיות. וכל זה התרחש ברקע של טל ציקורל מגמות עיצוב, שם האינטרנט והטלפונים הניידים הגיעו לשיא בזמינות עולמית. התוצאה היא מגמות עיצוב אתרים שפחות מוגבלות למיידי ולמקומי, שכן חדשנות אסתטית הופכת למאמץ גלובלי מהיר.

כשכל הגורמים הללו פועלים, המגמות הבאות בעיצוב אתרים לשנת 2023 מוכנות להרעיד את יסודות ה-טל ציקורל מגמות עיצוב.

10 עיצובי האינטרנט המובילים לשנת 2023 הם:

מוצר אנימציה חושף
עולמות תלת מימד סוחפים
גירוי יתר
גלילה זום פרלקסית
ניווט שנות ה-90
אסתטיקה של אלבום
טקסט חופף
פריסות טיפוגרפיות
שיקום ה-404

1. מוצר אנימציה חושף טל ציקורל מגמות עיצוב

אנימציות רחף תמיד היו שימושיות עבור מיקרו-אינטראקציות עדינות, ושומרות על המבקר מעורב באופן פסיבי. אבל בשנת 2023, מעצבי אתרים הולכים וגדלים עוד יותר עם אנימציות ריחוף, והופכים רכיבי עמוד רגילים לגילויי מוצר מסנוורים.

מגמה זו משיגה מספר מטרות בבת אחת. הוא תומך בגלישה מהירה, מכיוון שהמבקר יכול לסקור מוצר במהירות מבלי להיכנס לדף אחר. הוא מבצע הנפשה של המוצר, ומספק טיזר כיצד ניתן להשתמש בו. זה מחזק ממשק מינימלי, מציג תמונות אחת בכל פעם ושומר על הדף נקי מעומס בתמונות. זה יכול להציג ממד קדמה חדש לאתר, להנפשת תמונות מוצר על גבי העמוד הקיים.

אנחנו יודעים שהפך קשה יותר למותגים ולעסקים למשוך את תשומת הלב של הקהל שלהם ואולי זה בגלל שכולם בעצם שרופים. פתרון אחד הוא לתת יותר חיים לעיצובים באמצעות היפר-תנועה ואנימציות שובבות.
– מורן קדוסי, מובילת אסטרטגיית תוכן ו-טל ציקורל מגמות עיצוב של טרנדים ב-Wix
ולבסוף, כמו רוב אינטראקציות ההפתעה, אנימציות הריחוף הללו יוצרות תחושה של גילוי, מה שגורם למבקר לרצות להמשיך ולחקור כדי למצוא עוד גילויים.

2. עולמות תלת מימד סוחפים טל ציקורל מגמות עיצוב

בשנה שעברה, אתרים רבים העדיפו חוויות גלילה סוחפות שמשכו צופים אל הדף. חלקית הודות להתעניינות מתמשכת בטכנולוגיית VR, מגמה זו התפתחה כעת לאתרים סוחפים לחלוטין – עולמות תלת מימד מעובדים במלואם.

גימיקים של טבילה אינם דבר חדש, אך לעתים רחוקות הם מרחיקים לכת ולוקחים את המשתמש למסע בחלל הדיגיטלי עם מעקב חלק של מצלמת מנוף. ובעוד טכניקות אודיו נחשבו בעבר לשריד דביק של האינטרנט המוקדם, מוזיקה עדינה עושה קאמבק כדי להוסיף נופך קולנועי. מכיוון ששמע עדיין מגיע עם אתגרי נגישות, רוב האתרים יבקשו רשות להשמיע מוזיקה לפני טעינת הדף.

מגמה זו דורשת מאמץ רב כדי להצליח – לפעמים מחייבת מודלים תלת-ממדיים וערבוב צליל – ולכן היא שימושית ביותר עבור קמפיינים חד-פעמיים, כפי שניתן לראות בקו המוצרים Coach טל ציקורל מגמות עיצוב . בעוד שעולמות אתרים אלו נוטים להיות יותר סגנוניים מאשר מציאותיים, זה בדיוק מה שהופך אותם למושכים – הם חללים מלאי דמיון ואסקפיסטיים שמשתמשים ירצו לאבד את עצמם בהם. במיטבם, הם מאתגרים את הפריסות המעופשות הרבות שמכוונות את הדף סביבו. כפתור CTA. אתרים אלו סומכים על החוויה החזותית שתשאיר חותם מתמשך על המבקרים במקום זאת.

3. גירוי יתר טל ציקורל מגמות עיצוב

“פחות זה יותר” הוא החוק הדיגיטלי כבר עשרות שנים, ומחייב שאתרים צריכים להיות אינטואיטיביים עד כדי כך שהמשתמשים לא צריכים לחשוב. בעבר הלא רחוק, מעצבים רבים מרדו נגד אילוצים אלה באמצעות אנטי-עיצוב והמצאה מחדש לממשקים הצעירים של Web טל ציקורל מגמות עיצוב . אבל לשנת 2023, מרד במינימליזם UX הוא מקסימליזם דיגיטלי – עיצובים המכוונים לגירוי יתר מוחלט. מגמה זו מכריזה מלחמה כוללת בחלל הלבן, תוך התאמה אישית של כמעט כל רכיב עמוד. לדף אינטרנט בודד עשויים להיות רקעים מונפשים, חזיתות מונפשות, טיפוגרפיה גדולה מדי, אפקטים של ריחוף ולחיצה, תמונות מהבהבות והתזות צבע בבת אחת. האפקט הוא יצירה

אתרי אינטרנט שהם לא רק מרדניים אלא אקספרסיביים, חדשניים ומוזרים ללא בושה. זה לוקח מעורבות ובידור לגבהים חדשים ומרשימים, תוך מתן עדיפות לחוויה על פני ניווט אינטואיטיבי כדי לתמרץ חקר.

טל ציקורל מגמות

מקסימליזם דיגיטלי הוא מגמה שהתפתחה והתעצמה מאז קוביד… כל הרגשות העזים והמבוקבקים האלה ממהרים אל פני השטח בצורת מקסימליזם ואנטי עיצוב.
– מורן קדוסי, מובילת אסטרטגיית תוכן ו-Foresight של טרנדים ב-טל ציקורל מגמות עיצוב
יחד עם זאת, מגמה זו מגיעה עם חסמי נגישות ברורים, ועסקים הכפופים לחוק הנגישות עשויים למצוא את זה בלתי מעשי לעצב דפים תואמי WCAG בסגנון זה.